sobota, 7 marca 2015

#6 Austrijacki związek narciarski

Hej. Dziś wam przedstawię autografy od austriackiego związku narciarskiego (azn)
Tymi zawodnikami są Manuel Fettner, Andreas Kofler, Stefan Kraft i Michael Haybock.
Austriaccy skoczkowie są wicemistrzami świata z Falun. W ich składzie skakało tylko 2 zawodników których mam autografy czyli Stefan Kraf i Michael Haybock.

Manuel Fettner to mistrz świata w drużynie w 2013 r. Dzięki jego lądowaniu na jednej narcie Austriacy zdobyli złoty medal

Andreas Kofler to zwycięzca 58. turnieju 4 skoczni. Jego rekord życiowy w długości skoku to 233m z Vikersund. Andreas nigdy nie zdobył złotego medalu na olimpiadzie i na mś w konkursie indywidualnym. Jego najlepszym miejscem w klasyfikacji końcowej pucharu świata jest 3 miejsce w sezonie 2011/2012

Michael Haybock ten sezon jak na razie jest dla niego najlepszy bo wygrał swój pierwszy konkurs pucharu świata oraz był na 2 miejscu w turnieju 4 skoczni oraz był też przez pare konkursów liderem pucharu świata. Jest on srebrnym medalistą w drużynie z Falun.

Stefan Kraft to zwycięzca tegorocznego turnieju 4 skoczni. Był tez przez pare konkursów liderem pucharu świata. Zdobył na mistrzostwach świata brązowy medal na normalnej skoczni indywidualnie oraz srebrny w konkursie drużynowym.

Jak zdobyty: wysłana wiadomość na e-mail zentrale@oesv.at
Czas oczekiwania: 4 dni